Horesta

 

Udvalg

Udvalg

Jack Nielsen (F)
Radisson Blu H.C. Andersen Hotel
Claus Bergsgade 7, 5000 Odense
jack.nielsen@radissonblu.com

Allan Hansen
Middelalder Centret
Ved Hamborgskoven 2, 4800 Nykøbing Falster
allan@kjaerhansen.dk

Michael Wiuff
Café Wiuff
Vejledalen 17, 2635 Ishøj
wiuff@ishoejby.dk

Marianne Kragh (tilforordnet)
HORESTA
Vodroffsvej 32, 1900 Frederiksberg
kragh@horesta.dk

Udvalg

Robert Thomsen (F)
Imperial Hotel
Vester Farigmagsgade 9, 1606 Kbh SV
r.thomsen@arp-hansen.dk

Karina Living
Absalon Hotel
Helgolandsgade 12, 1653 Kbh V
kl@absalonhotel.dk

Marianne Kragh (tilforordnet)
HORESTA
Vodroffsvej 32, 1900 Frederiksberg
kragh@horesta.dk

Vakant

Udvalg

Jens Pedersen (F)
Radisson Blu H.C. Andersen Hotel
Claus Bergsgade 7, 5000 Odense
jens.pedersen@radissonblu.com

Kennet Temberg
Hotel Nyborg Strand
Østerøvej 2, 5800 Nyborg
ktb@nyborgstrand.dk

Søren Ledet
Geranium
Per Henrik Lings Allé 4, 2100 København Ø 
soren@geranium.dk

Marianne Kragh (tilforordnet)
HORESTA
Vodroffsvej 32, 1900 Frederiksberg
kragh@horesta.dk

Vakant

 

For yderligere information kontakt:

Marianne Kragh

Uddannelseschef, 
Politisk afdeling
Tlf.: +45 35 24 80 80kragh@horesta.dk

login  



Få et login/password >Har du glemt dit password? >

Nyhedsbrev

Tilmeld dig HORESTAs nyhedsbrev og hold dig opdateret på branchenyt, lovgivning, arbejdsret, fødevarer og miljø
Tilmeld nyhedsbrev >